Naprawy ocieplenia poddasza: podlaskie, warmińsko mazurskie,

Naprawa izolacji celulozą-jak to działa?

Wdmuchiwanie celulozy-naprawa ocieplenia poddasza

 

Wdmuchiwanie celulozy-naprawa izolacji bez ściągania płyt GK

We współczesnym budownictwie duży nacisk kładzie się na skuteczność izolacji termicznej. W naszym klimacie, gdzie przez niemal pół roku ponosimy koszty ogrzewania, a latem potrafią doskwierać nam upały jest to szczególnie ważne- zarówno pod względem komfortu użytkowania jak i ekonomicznym. Jeżeli masz problemy z dużymi rachunkami, najprawdopodobniej lekiem na to jest naprawa ocieplenia poddasza.

Najczęstsze przyczyny nieskutecznej izolacji:

  • Błędy wykonawcze (nieszczelności, mostki termiczne)
  • Zbyt cienka warstwa izolacji
  • Osunięcie się izolacji
  • Działalność szkodników (naprawa poddasza po kunie)
  • Starzenie się izolacji pod wpływem wilgoci
Naprawa ocieplenia poddasza-szybko, skutecznie i bez bałaganu

Dzięki technologii jaką jest wdmuchiwanie celulozy jesteśmy w stanie naprawić niskim kosztem większość przegród w Twoim domu. Zaletą tej metody jest fakt, że podczas naprawy ocieplenia poddasza nie musimy demontować płyt gipsowo-kartonowych. Nasza praca polega na nawierceniu niewielkich otworów, przez które pod ciśnieniem wdmuchujemy granulat wełny celulozowej. Wełna celulozowa skutecznie wypełnia wszelkie szczeliny i ubytki w izolacji. Dzięki temu nie tylko eliminujemy mostki termiczne ale także poprawiamy parametry izolacyjne dla całej przegrody. Im lepsze parametry, tym więcej ciepła pozostaje w domu!

Zimno na poddaszu? Wykonaj badanie kamerą termowizyjną.

Głównymi objawami charakteryzującymi źle ocieplone poddasze są niska temperatura na poddaszu oraz pleśń I wilgoć pojawiające się głównie na skosach I sufitach. Występują one najczęściej w miejscach, gdzie mamy do czynienia z mostkami termicznymi. W odnalezieniu takich miejsc pomaga badanie kamerą termowizyjną, która bez problemu wskaże, którędy ucieka najwięcej ciepła. Badanie kamerą termowizyjną w połączeniu z naprawą ocieplenia poddasza to skuteczne rozwiązanie na wysokie koszty ogrzewania.

 

Przewiń do góry
Call Now Button