Izolacje Natryskowe Białystok

IZOLACJE NATRYSKOWE BIAŁYSTOK

Znakomity i innowacyjny sposób na ocieplenie budynku. Firma Gaw-Term proponuje wysokiej jakości izolacje natryskowe, które sprawdzają się przy ociepleniu ścian, dachów, poddaszy oraz innych elementów infrastruktury budowlanej.

Powstała w wyniku natrysku struktura cechuje się solidnością oraz mocną zwartością. To sprawia, że znakomicie izoluje temperaturę oraz dźwięki dochodzące z zewnątrz. Warto do nas zajrzeć i zapoznać się z naszą ofertą już teraz. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie i fachowe doradztwo.

Możemy wyróżnić dwa rodzaje piany poliuretanowej: zamkniętokomórkowa i otwartokomórkowa. Ta pierwsza będzie doskonałą alternatywą dla styropianu lub płyt poliuretanowych. Jest sztywna i cechuje się bardzo dobrą izolacją cieplną oraz dużą odpornością na wodę. Piana otwartokomórkowa jest za to materiałem elastycznym, który może „pracować” wraz z izolowanym drewnem, nadal ściśle do niego przylegając. Wykonane w ten sposób izolacje natryskowe białystok można zastosować zamiast wełny mineralnej czy drzewnej.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 507 861 144

Przewiń do góry